Постраждалий під час ворожої нічної атаки 18 червня полтавець вижив, але лікарі оцінюють його поточний стан як критичний. Чоловік став безпосередньою жертвою чергового комбінованого нальоту російських окупантів на регіон, внаслідок якого руйнувань зазнали промислові та енергетичні активи області.

Чоловіка рятують у реанімації.

“Пацієнт у вкрай важкому стані. Були виконані необхідні оперативні втручання. Нині він в реанімації”, — розповів Суспільному завідувач відділення Центру торако-абдомінальної хірургії Полтавської обласної лікарні Андрій Калюжка.

Наразі хірурги виконали оперативні втручання. Фахівці Полтавської обласної лікарні роблять усе можливе, проводячи комплекс інтенсивної терапії.

Наслідки комбінованої атаки окупантів на область

Ворог застосував комплексне озброєння. Обласна прокуратура зафіксувала, що по Полтаві та Полтавському району окупанти випустили балістичні ракети невстановленого типу і дрони – камікадзе “Герань-2”.

Поранення отримав працівник охорони. Осколки посікли охоронця фірми, якого екстрено госпіталізували, а самі вибухи розбили технологічне устаткування, офіси двох компаній та інфраструктурний енергооб’єкт.

Вибухало і в іншому районі. Очільник Полтавської ОВА зазначив, що ворожий безпілотник впав у Миргородському районі, де понівечив склади, проте там люди неушкоджені.

Поділитися:
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *